„Pečené holuby do huby pro Vás bohužel zařídit neumíme. Ale postarat se Vám o koláče bez práce, to si troufneme. Stejně jako v předchozích letech, i letos jsme se s Vámi chtěli potkat na nějakém fajn místě osobně. Na akci, která nám každým rokem dávala šanci vidět se s Vámi, úžasnou skupinou našich zákazníků a přátel u dobrého jídla či pití.

Chcete si ty samé upéct doma?
Stahněte si zde náš recept.

Jenže člověk míní a virus mění. I přesto nezoufejte, vymysleli jsme si způsob, jak Vás alespoň o kousek z toho všeho neochudit. Stačí, když v několika krocích níže vyplníte vše potřebné, uvaříte si dobrou kávu a necháte se překvapit. Společně se pak sejdeme ve správný čas na této webové stránce?.

Křehké nadýchané těsto, jemná a vláčná chuť. Morava je známa spoustou dobrot útočících na naše chuťové pohárky. Jednou z nich jsou koláče od paní Lenky Kučerové (Haitové) z Drnovic. Ne nadarmo s nimi zvítězila v soutěži Zlatá chuť jižní Moravy. Pro tentokrát zahodíme mopy, košťata i úklidové vozíky a pokusíme se s ní pro Vás ty nejlepší koláče napéct.

Dobrou chuť a fajn zábavu při sledování Vám přejí Václav Kedlický, Tomáš Pohorelec, Hanka Mikulová, Danuše Cholastová, Zuzana Gillová a celý realizační tým.

© Všechna práva vyhrazena / RPM Service CZ a.s. / 2021